קבוצת הצלמים - צילום סטודיו

נתחיל בזה, שאין בירושלים סטודיו כמו שלנו. הסטודיו שלנו ממוקם במקום מרכזי ועם חניה צמודה בחינם ובשפע. המקום ממוזג ויש שתייה חמה וקרה, מטבחון, מוזיקה מתנגנת על פי בקשתכם, כורסאות נוחות להמתנה ולצילום, שרותים צמודים ואפילו משטח החתלה מסודר. הסטודיו מאובזר בפלאשים מקצועיים, מתקן רקעים חשמלי עם שבעה רקעים שונים ואביזרי צילום שונים ורבים.

 

צלמי הסטודיו הינם צלמים עם נסיון רב כל אחד בתחומו- צילום עסקי, צילום פורטרטים, צילומי מוצר, צילומי ילדים ומשפחה, צילומי ניו-בורן, צילומי גיל שנה, צילומי הריון כאשר כולם מתרכזים אצלנו בסטודיו וניתן לקבוע עם כל אחד מהם. מאחורי הקלעים עובדים מסביב לשעון עורכי תמונות וגרפיקאיות כדי ליצור תמונות מדהימות ואלבומים יפהפיים וכמובן שלל הדפסות מיוחדות.

 

חשוב שתדעו, שבמהלך הצילומים, אתם מקבלים בדיוק את התוצאות שאתם רוצים:

אומנות המתבטאת בתפיסה של הרגעים הכי מיוחדים ומרגשים דרך עין הרגישה לאור ליופי ולאסתתיקה.  

 

קבוצת הצלמים היא משפחה שהולכת וגודלת ואנחנו נשמח אם תצטרפו אלינו למשפחה.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהצטלם יהיה כיף!!

צילום תינוקות ניו בורן

 

הכי מתוק שיש
צילום תינוקות היא חוויה מרתקת שמאפשרת להורים להקפיא את הימים הראשונים של התינוקות שלהם לנצח

 

צילום תינוקות הן התמונות החמודות האלה של תינוקות שהוצבו בסלים ובדליים. ברוב המקרים הורים לא מודעים לקיומו של עולם שלם של צילום מקצועי של תינוקות, צילום ניו בורן (New Born). כשההורים מגלים את הרעיון הקסום הזה ומשלבים גם צילומים של האם בעודה בהיריון עם צילומים של התינוק מיד לאחר הלידה ובשלבים שונים בשבועות או בחודשים הראשונים לחייו. 

 

על מנת ליהנות מתיעוד מוצלח של התינוק, מומלץ ליצור קשר עם הצלם המתמחה בצילום תינוקות טרם הלידה על מנת לבדוק האם הוא מתאים לצלם את התינוק שלכם. רוב הצלמים ידעו בדיוק כיצד לצלם את התינוק גם אם הוא רק בן כמה ימים. 

 

מעדויות שונות עולה, שההורים מוצאים את חוויות הצילום מרתקות ואת התוצאות חמודות ומתוקות במיוחד. הצלמים המומחים לצילום תינוקות יודעים בדיוק כיצד לעבוד עם ההורים ועם התינוקות על מנת לייצר תוצאות שיקפיאו את הזמן הזה, כשהתינוק בן מספר ימים, לנצח. 

 

אם מעוניינים בצילום תינוקות בסטודיו הגיל האידיאלי לשם כך הוא בין חמישה ל-12 יום. כאשר תינוקות הם זעירים הם מבלים הרבה זמן בשינה ועדיין מתכרבלים בתנוחות מתוקות מאוד, בדומה לאלה שאפיינו אותם כשהם עוד היו ברחם. 

 

לאחר שבועיים תינוקות עוברים מעין צמיחה ויתחילו למתוח את הזרועות והרגליים שלהם, כך שיהיה קשה יותר לצלם אותם מכורבלים, ישנים או בתנוחות הדרושות לשם צילום בתוך דליים או בשילוב עם אביזרים מסוימים. 

הפקות אופנה

צילום ילדים

צילום משפחה

צילום הריון

צילום ניו בורן

צילום קייק סמאש

צילום מוצר

צילום יודאיקה