קבוצת הצלמים - מחלקה עסקית

כבעלי עסקים ומנהלי מוסדות אתם נדרשים להציג נראות וירטואלית מקצועית אשר תגרום לקהל היעד שלכם, לרכוש את אמונכם.
הצורך שלך להגיע ללבו של הלקוח הוא ברור לנו, והמשימה שלנו היא לדעת איך לגעת בקהל שלך ולגרום לו לבחור דווקא בך.
 
עסקי: תמונת פרופיל, צילומי עובדים, סרטוני תדמית, סרטוני הדסטארט, צילומי וידאו לסדנאות והרצאות , צילומי נכסים, תמונות לאתר ולפייסבוק, צילום מוצרים, וסטודיו לצילום.
 
מוסדי: צילומי כנסים, צילומי עובדים, צילומי אירועי חברה, הפקת סרטוני וידאו

צילום עסקי | צילומים עסקיים | צילומים עסקיים בירושלים

 

מצלמים עסקים

על צילום עסקי ועל הדרך שבה אפשר להפוך כל אחד לצלם על מנת לשפר את תהליכי השיווק של בית העסק

 

כמעט כמו בכל תחום כיום, גם בתחום השיווק העסקי הרשתות החברתיות משפיעות באמצעות תוכן שמורכב מטקסט, וידאו ותמונות. לכן צילום עסקי נחשב לאחד המרכיבים המשפיעים על כל שלב בתהליך השיווק ובהצלחתו: החל באיתור צלם מתאים דרך בחירת המרכיבים בחבילת הצילום וכלה בשיתוף הצילומים ברשתות החברתיות השונות.

 

במקום לקבוע פגישה עם צלמים מקצועיים ולעבור על עבודות שלהם, ניתן להיכנס לפרופיל של כל צלם העוסק בצילום עסקי באינסטגרם או בפייסבוק ולהתרשם כמעט מיד ממידת הכישרון והיכולות מהסגנון והאפשרויות המתאימות לצרכי התהליך.

 

כדאי לציין שכיום, לצד הצילומים המקצועיים שמקבלים במסגרת חבילות הצילום העסקי, ניתן לייצר עמודים ברשתות החברתיות בהם מתועדים פנים שונות של בית העסק, מנקודות מבט שונות, כגון של לקוחות מרוצים או של העובדים עצמם. כך, כל אחד שמתקשר עם בית העסק הופך לצלם בפני עצמו, ונוצר מגוון רחב עשיר של תמונות ושיתופים ברשתות החברתיות. האפשרות האמורה יכולה לסייע ולשפר את תהליכי השיווק, לצד הצילום העסקי.

 

מרכיב הצילום בתהליך השיווק הוא אחד המרכזיים משום שהוא צפוי להשפיע באופן משמעותי על הרושם הראשוני שיוצר בית העסק. הצילום מאפשר לבעלי בית העסק להציג אותו מנקודות מבט מסוימות אותן מעוניינים להדגיש ולהבליט לעיני  הלקוחות. לשם כך העוסקים בצילום עסקי ידעו להוסיף לצילומים מאפיינים יוצאי דופן שימשכו את העין וירשימו את קהל הלקוחות הפוטנציאלי בהתאם למטרה.

צילום ימי כיף

צילום לקטלוגים

סרטונים להדסטארט

וידאו דוקו

צילומי עובדים | חברי כנסת

צילום כנסים

צילום אמנים | זמרים

צילום אמנים | שחקנים

צילום אמנים | הופעות

צילום מבנים

קבוצת הצלמים

מחלקה עסקית